Rychlý kontakt
Odeslat zprávu

RD Beroun je obchodní zastoupení RD Rýmařov a Simply Invest

vitburanda@rdberoun.cz +420 725 955 758

O společnosti RD Beroun s.r.o.

Zabýváme se výstavbou montovaných rodinných domů dle individuálních požadavků zákazníka. Dodávané montované dřevostavby vykazují zejména velmi nízké energetické nároky (s minimalizovanými tepelnými mosty a optimálním zateplením ve standardní výbavě v ceně), vysoký standard zpracování, kvalitní stavební technologii, atraktivní poměr cena a výkon, reference, rychlost výstavby. U všech typových rodinných domů doba výstavby maximálně 30 dní, nízká garantovaná cena!

Dále Vám můžeme nabídnout výstavbu zděných domů, které Vám postaví firma Simply Invest s.r.o. . Pomůžeme Vám vybrat správnou technologii vytápění a probereme s Vámi všechny Vaše dotazy. Domy nemusí být jen typové, nýbrž si můžete přinést již Vámi navržený dům a my Vám ho postavíme.

V případě, že hledáte pozemek, můžete se podívat na naší exklusivní nabídku developerských projektů, kterou naleznete na úvodní straně našich webových stránek. Dále také spolupracujeme s ozkoušenými a spolehlivými realitními kancelářemi, které Vám mohou pomoci nalézt ten správný pozemek pro vaše bydlení.

Naše kancelář nabízí vyřízení stavebního povolení (ohlášky) na Váš dům.


V rámci komplexních služeb spjatých s prodejem našich nemovitostí Vám zajistíme ve spolupráci se společností Hypoman s.r.o. to nejvýhodnější financování. Hypoteční specialisté společnosti Hypoman působí na trhu řadu let a vzhledem ke svým zkušenostem i kontaktům Vám zajistí nejlepší možné řešení šité na míru.

Více o Hypoman


Spolupracujeme s českým výrobcem krbových vložek FLAMEN, s.r.o. Pracovníci FLAMEN Vám pomohou s výběrem vhodného krbu, poradí Vám, co je vhodné, a zajistí kompletní instalaci a obestavbu.


Více o Flamen


RD Beroun s.r.o. - Náš tým

Bohumil Buranda

Vít Buranda

Kateřina Kejlová

RD Beroun s.r.o., je obchodní zastoupení tradičního a největšího výrobce, dodavatele dřevostaveb v České republice firmy RD Rýmařov - Rýmařovské domky.


RD Beroun s.r.o., je také obchodní zastoupení společnosti Simply invest, která staví domy z rýmařovských panelů a zaměřuje se hlavně na atipyckou výstavbu. Možnost výstavby i zděných domů.