Rychlý kontakt
Odeslat zprávu

RD Beroun je obchodní zastoupení RD Rýmařov a Simply Invest

vitburanda@rdberoun.cz +420 725 955 758

V rámci komplexních služeb spjatých s prodejem našich nemovitostí Vám zajistíme ve spolupráci se společností Hypoman s.r.o. to nejvýhodnější financování.

Hypoteční specialisté společnosti Hypoman působí na trhu řadu let a vzhledem ke svým zkušenostem i kontaktům Vám zajistí nejlepší možné řešení šité na míru.

Výhody financování prostřednictvím společnosti Hypoman s.r.o.

  • Veškeré služby spjaté s vyřízením úvěru zajišťujeme pro naše klienty zdarma a s maximální péčí.
  • Spolupracujeme celkem se 14 bankovními domy, všemi stavebními spořitelnami a 4 družstevními záložnami.
  • Zajistíme i 100% financování bez nutnosti vlastních zdrojů, ať už hypotečním úvěrem nebo vhodnější kombinací s dalšími zdroji.
  • Známe metodiky finančních institucí a přistupujeme ke každému klientovi s ohledem na formu příjmu a množství vlastních zdrojů.
  • Podmínky a sazby řešíme pro každého klienta individuálně. Díky tomu dosahujeme nejlepších sazeb a řešení bez zbytečných poplatků.
  • Jsme ekonomové a umíme tak bez váhání pracovat s finančními výkazy a najít vhodné řešení i pro optimalizující podnikatele (OSVČ i kapitálové společnosti).
  • Spolu s financováním Vám rádi pomůžeme i s vhodným pojištěním s maximálními dostupnými slevami a vyřešíme Vám tak nutné i dobrovolné zajištění úvěru včetně vinkulace.

Více na telefonu 725 955 758 Vít Buranda

RD Beroun s.r.o., je obchodní zastoupení tradičního a největšího výrobce, dodavatele dřevostaveb v České republice firmy RD Rýmařov - Rýmařovské domky.


RD Beroun s.r.o., je také obchodní zastoupení společnosti Simply invest, která staví domy z rýmařovských panelů a zaměřuje se hlavně na atipyckou výstavbu. Možnost výstavby i zděných domů.