Rychlý kontakt
Odeslat zprávu

RD Beroun je obchodní zastoupení RD Rýmařov a Simply Invest

vitburanda@rdberoun.cz +420 725 955 758


Kubis 631

KUBIS 631 je revoluční novinkou na trhu s dřevostavbami. Moderní rodinný dům o dispozicích 4 + kk s možností jednoduchého rozšíření na 5 + kk, nebo o plnohodnotnou garáž. Dům vznikl v kooperaci s firmou SIEMENS. KUBIS 631 obsahuje inteligentní řízené vytápění a větrání. Tento sofistikovaný systém Vám ušetří náklady na energie spojené s provozem domu. Jako jeden z nadstavbových programů, je možné řídit dům pomocí PC a chytrých telefonů.

Prohlédnout


Bello 96 Akční dům od firmy Simply Invest

Dům je konstruovaný technologií montované dřevostavby, nepodsklepený, s jedním nadzemním podlažím. Tento typ domu, za velmi výhodnou cenu, je vhodný například jako startovní domek pro mladou rodinu nebo starší pár, který plánuje plnohodnotné komfortní bydlení, kde je vždy místo pro návštěvu nebo vnoučata.

Prohlédnout


Rodinný dům na prodej v Jizerských horách

Rodinný dům je po kompletní rekonstrukci, vytápěný tepelnými čerpadly, vlastní studna a jímka. V tomto domě se nachází byt dva + 1, dále 4 apartmány včetně kuchyňského koutu s vlastním WC a koupelnou se sprchovým koutem připravené k pronájmu, dále společenská místnost s barem a funkčním krbem, který vytápí ostatní prostory, dále lyžárna a dva prostorné sklepy. Dům se nachází na vlastním pozemku o rozloze cca 1200 m2, je u lesa, podél zahrady protéká horský potok. Na pozemku je připraveno posezení u krbu a ohniště. Parkoviště je přímo u domu pro 5 osobních automobilů na vlastním pozemku.

Lyžařský areál Černá říčka cca 400m od domu. Lyžařský areál Tanvaldský Špičák cca 8 kilometrů, v okolí upravované běžecké Tratě a cyklotrasy. Velmi dobrá dopravní dostupnost. Stálá klientela bude předána k dispozici, dále v ceně bude poskytnuto reklamní portfolio.

Prohlédnout